Podkład Silent Walk

(1) opinii
Cena brutto za 1m2:34,8
Cena brutto za opakowanie:243,60
Produkt dostępny na naszym magazynie - wysyłka w 24h!
Ilość paczek:
Ilość m2: m2
Masz pytania? - Zadzwoń!530 257 517

Opis produktu


Podkład Silent Walk
 

Podkład Silent Walk to najwyższej klasy podkład przeznaczony do stosowania pod panele laminowane z oferty Quick Step i nie tylko. Wyjątkowo gęsta i gruba na 2mm mata bardzo dobrze wycisza odgłosy powstające podczas użytkowania podłogi laminowanej. Ze względu na - niespotykaną na rynku - bardzo dużą gęstość produktu jest bardzo dobrym przewodnikiem co oznacza, że jest również idealnym wyborem w przypadku posiadania systemu ogrzewania podłogowego. Silent Walk to najczęściej wybierany podkład Quick Step!


Znaczna redukcja dźwięku odbitego!
Podkład Silent Walk powstał dzięku długoletnim badaniom w laboratoriach Quick Step mających na celu poprawę komfortu w użytkowaniu podłóg laminowanych. Specjalna mieszanka stanowiąca tajemnicę firmy znacznie redukuje pusty odgłos powstający w czasie chodzenia po podłodze laminowanej.
Przystosowany do ogrzewania podłogowego! R=0,01 m²K/W
Dzięki swojej budowie podkład Silent Walk idealnie sprawdza się w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym. Ciepła podłoga bez znacznych strat ciepła pozwoli na zaoszczędzenie rachunków w porównaniu z innymi podkładami dostępnymi w ofercie Quick Step.
Świetnie współpracuje z systemami chłodzenia podłogowego!
Chłodna podłoga w upalne dni? Dzisiejsza techologia pozwala na zastosowanie chłodzenia podłogowego przy wykorzystaniu coraz popularniejszych pomp ciepła. Podkład Silent Walk sprawdzi się w pomieszczeniach z systemem chłodzenia podłogowego.
Nie wymaga folii paraizolacyjnej
Konstrukcja podkładu Silent Walk nie wymaga montowania dodatkowej warstwy w postaci folii paraizolacyjnej. Zaoszczędzamy czas na przygotowaniu podłoża do montażu podłogi. Mniej czasu na przygotowanie podłoża - szybszy montaż podłogi.


Dokumenty


Powiadomienie o dostępności: Podkład Silent Walk

komunikat komunikat komunikat komunikat komunikat komunikatkomunikatkomunikat komunikat

Opinie o produkcie

średnia ocena: 5 ze wszystkich 1 opinii
Podkład pod panele świetnie tłumi odgłosy - chodzenie po podłodze nie powoduje uporczywego stukania i świetnie sprawdza się z ogrzewaniem podłogowym. Strzał w 10!!!Adam
10 listopada 2021

Dodaj swoją opinię