Dostępne rodzaje dostawy

 

W naszym sklepie internetowym istnieją dwie metody dostawy oraz umożliwiamy odebranie zakupionych towarów w naszym magazynie.

 

Przesyłka kurierska / paletowa

Wybierając przesyłkę kurierską towar wysyłamy jednym z renomowanych kurierów. Najczęściej korzystamy z usług paletowych firm DHL, Raben, Hellmann i Poczty Polskiej. Pojedyncze paczki podłóg i listew wysyłamy wysyłamy przy wykorzystaniu przesyłek dłużycowych DPD. Istnieje możliwość, że ze względów bezpieczeństwa postanowimy dostarczyć wybrane zamówienie własnym transportem.

 

Transport na terenie Warszawy

Transport na ternie Warszawy przy użyciu naszych firmowych samochodów dostawczych to najbardziej elastyczny sposób na dostarczenie zakupionych produktów. Usługa ta dostępna jest dla adresów zlokalizowanych w Warszawie. Kierowca podczas wcześniejszej rozmowy telefonicznej uzgadnia dzień oraz godzinę dostawy co ułatwia Klientom odbiór towarów. Istnieje możliwość za wyliczaną indywidualnie dopłatą uzyskania usługi wniesienia produktów do mieszkania oraz wykonanie transportu naszą flotą poza teren Warszawy.

 

Odbiór osobisty

Po złozeniu zamówienia i otrzymaniu od nas mailowego potwierdzenia o skompletowaniu towarów z zamówienia umożliwiamy poprzez odbiór osobisty na bezkosztowy sposób otrzymania produktów. Miejscem odbioru jest nasz podwarszawski magazyn zlokalizowany w Pęcicach przy ul. Parkowej 5. Odbiór jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00.