Właścicielem niniejszego sklepu internetowego www.quickstep.com.pl jest firma Superparkiet Sp. z o. o. posiadająca siedzibę przy ul. Listopadowej 1, 02-496 Warszawa, NIP 5223029090, będąca oficjalnym dystrybutorem Quick-Step Diamond.
 Superparkiet to rodzinna firma z tradycjami, której początki sięgają 1994 roku. Aktualnie jesteśmy jedną z największych firm posadzkarskich w Polsce. Nasz chlubą jest wykfalifikowana kadra sprzedawców, nowoczesne salony podłóg oraz bardzo duże zaplecze magazynowe i logistyczne.

Mimo nieustająco rosnącej popularności naszej marki cel od wielu lat pozostaje ten sam. Jest to nieustanny rozwój firmy i udoskonalanie na wielu płaszczyznach – zwłaszcza tych, które dotyczą usprawnienia oraz podniesienia jakości obsługi. To wszystko po to, aby każdy Klient, który obdarzył naszą firmę zaufaniem po wykonanej usłudze był zadowolony z dokonanego wyboru. Liczymy, że również i Ty jak i tysiące innych osób staniesz się ambasadorem naszej firmy.

Stawiamy wyłącznie na najlepsze, wysokiej jakości produkty. Marka Quick-Step jest tego najlepszym przykładem. Jesteśmy dumni, że możemy być jej jednym z największych dystrybutorów Diamond w Polsce utrzymując ogromny, niezależny od producenta stan magazynowy najpopularniejszych modeli podłóg.

Warto zaznaczyć, że nasza firma jest w stanie świadczyć profesjonalną usługę montażu na terenie województwa mazowieckiego co umożliwia zakup wybranej posadzki z niższym, 8% podatkiem VAT. W celu przedstawienia oferty prosimy o wizytę w naszym salonie, kontakt telefoniczny, mailowy lub zostawienie wiadomości przy użyciu formularza kontaktowego.

Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania, służąc fachową wiedzą. A wszystko to dla Państwa i naszej własnej satysfakcji oraz bezpieczeństwa. Za jakość odpowiadamy własnym nazwiskiem.


mgr inż. Grzegorz Pol
mgr inż. Tomasz Pol